Vlastní Recepty
Výroba vlastních Směsí

slané koupele
slané pealingy
recept proti hmyzu

Jak používat esenciální oleje, abyste posílili Vaše přátelství, finance, duchovní spojení a zdraví!


Aromaterapie osobní Recepty na fyzické nemoci

Na astma, používejte oleje : Eukalyptový , Rozmarýnový, Růžový a Tea Tree olej. Každý den si dávejte solnou koupel se 3 kapkami každého z těchto olejů : Tea Tree olej, Eukalyptový olej, a Rozmarýnový olej. Jestliže se vám oleje zdají silné, můžete kapky zredukovat. Vetřete si 2 kapky čistého Růžového Oleje na hruď, přední a zadní solar plexus, a přední a zadní srdeční energetické centrum. Navíc inhalujte Tea Tree olej, Eukalyptový olej, a Rozmarýnový Olej buď samostatně nebo kombinovaně. K nejsilnějšímu efektu dojde, když smícháte 3 oleje a inhalujete.

Esence asistenti na boj s rakovinou, AIDS, nebo leukémií, použijte směsi těchto olejů, každého po 3 kapkách : olej z černého pepře, citronový olej, pačuli olej, olej z cedrového dřeva, růžový olej, olej ze santalového dřeva, olej ze smilky tuhé / spikenard/, olej z heřmánku, kadidlový olej. Tyto oleje vtírejte do klenby a paty nohou. Opakujte 3x týdně.

Pro pomoc těm, kdo má diabetes, použijte 3x týdně 5 kapek levandulového oleje na přední a zadní solar plexus a přední a zadní energetická centra sleziny. Na každé chodidlo 3 kapkami oleje ze svaté bazalky /tulsi/ si natírejte chodidla.

Na pomoc při bolesti hlavy, vetřete 1 kapku levandulového oleje na kažspánek, adžna, a na přední a zadní energetické centrum solar plexu. Divoký a modrý heřmánek má mnoho modré energie. Vmasírujte 1 kapku mezi palec a ukazováček na obou rukou. To pomůže odstranit bolest hlavy z migrény i ze stresu.

Na bolest hlavy způsobenou hormonální nevyrovnaností, použijte olej Geranium . Inhalujte, nebo vetřete do nohou nebo zad. Vetřete 1 kapku mezi palec a ukazováček na každé ruce.

Na Nachlazení, Kašel a Dýchací potíže,  si udělejte koupel, do které přidáte 7 kapek eukalyptového oleje a 3 kapky tea tree oleje, a po koupeli si namažte chodidla 10 kapkami citronového oleje, to vám podpoří imunitní systém.

Oleje proti zánětu

Tyto oleje jsou proti zánětu : olej z černého pepře, heřmánkový olej, hřebíčkový olej, eukalyptový olej, grapefruitový olej, jalovcový olej, levandulový olej, citronový olej, olej z citronové trávy, olej ze santalového dřeva, a rozmarýnový olej.

Aplikujte jeden nebo vice olejů a natřete jimi postižené místo, podle potřeby. Tyto oleje se nemusí ředit, jeden nebo víc olejů smíchejte s jojoba olejem.

Otoky jsou většinou způsobené usazováním krystalků z moči v kloubech. Pečlivá detoxikace může rychle pomoci odstranit otoky. Citronový a grapefruitový olej můžou rychle pomoci s detoxikací. Tyto oleje obsahují energie a chemické látky, které odstraní bolest svalů a kloubů.

Abyste si pomohli při problémech s artritidou, použijte 5 kapek heřmánkového oleje na kostrč a na bolavé klouby. Každý olej použijte samostatně, nebo ve směsi. Tyto oleje jsou silný lékem na pomoc k odstranění bolesti a otoků, způsobených artritidou.

                                             ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)


Aromaterapie na Optimální krevní tlak

Energie stresu na energetickém centru Solar plexu se může nahromadit a způsobit, že Meng mein a zadní Srdeční energetické centrum se abnormálně zvětší a ucpe. Může se stát, že tato situace způsobí hypertenzi nebo vysoký krevní tlak. Je důležité udržovat centrum solar plexus čisté, aby se udržel zdravý krevní tlak.

Vztek a rozhořčení může rovněž ucpat energetické centrum solar plexus; špinavá červená energie může ucpat solar plexus, meng mein, a srdeční energetické centrum.

Jestliže používáte Oleje,  které mají hodně modré energie, ovlivní energetické centrum Meng mein, které ho reguluje a čistí. 

Tento účinek pomůže udržet Zdravý krevní tlak. Oleje, které obsahují růžovou energii, pomohou, aby se solar plexus stáhnul a v té stejné chvíli se rozšíří Srdeční centrum. Růžová energie pomáhá přeměnit vztek a negativní emoce, které ucpávají energetická centra.

                Osobní Recept na Optimální krevní tlak

Dejte 20 kapek Levandulového oleje, 5 kapek Heřmánkového oleje, a 5 kapek Růžového oleje do 2,2 kg soli, a použijte denně tento Solný peeling na energetické centrum : přední a zadní solar plexus abyste zredukovali stres, který se zde usadil a aby se nehromadil.

Vetřete 3 kapky růžového oleje a 3 kapky heřmánkového oleje na energetické centrum zadní srdeční, solar plexus, meng mein, a pupeční, abyste pomohli udržet zdravý krevní tlak.

Jako přídavek do solné koupele, do které dáte 4,4 kg soli, dejte 10 kapek levandulového oleje, 10 kapek heřmánkového oleje, a 3 kapky růžového oleje.

                                                                   ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)


Osobní Recept na Solnou koupel

Na Omlazující Koupel: přidejte 2 kapky každého z těchto olejů: olej z černého pepře, cedrový olej, hřebíčkový olej, eukalyptový olej, pačuli olej, šalvějový olej, olej ze santalového dřeva, olej ze smilky tuhé, a tea tree olej.

Na Koupel Prosperity: přidejte 5 kapek každého z těchto olejů: Olej z Černého pepře, Levandulový Olej, Citronový Olej, Pomerančový Olej, Pačuli Olej, Prosperity Olej, Růžový Olej, a Rozmarýnový Olej.

Na Energetizující Koupel: dejte 3 kapky každého z následujících olejů : Olej z Černého Pepře, Eukalyptový Olej, Citronový Olej, Pomerančový Olej, Peppermintový Olej a Rozmarýnový Olej.

Na Romantickou koupel: přidejte 3 kapky každého z následujících olejů : Bliss Olej, Jasmínový Olej, Levandulový Olej, Neroli Olej, Růžový Olej, Olej ze Santalového dřeva, Ylang Ylang Olej, a Olej z Bílého Lotosu.

Solný Peeling na odstranění celulitidy: přidejte 3 kapky každého z těchto olejů : Eukalyptový, Olej ze Svaté Bazalky/Tulsi/, Jalovcový Olej, Citronový Olej, Pomerančový Olej, Olej z Červeného Grapefruitu, Rozmarýnový Olej, Mandarinkový /tangerine/ Olej, Tea tree Olej, a 236 g instantního kafé. To vše smícháte s 2,2 kg Soli. Používejte 3x týdně po dobu 4 týdnů.

Na super fyzicky čistící koupel přidejte : 2 kapky každého z těchto olejů : hřebíčkový olej, eukalyptový olej, kadidlový olej, jasmínový olej, citronový olej, pomerančový olej, rozmarýnový olej, šalvějový olej, olej ze smilky tuhé , mandarinkový /tangerine/ olej, a tea tree olej. Pak přidejte 1 kapku oleje z citronové trávy a 1 kapku oregano oleje.

Na spirituální čistící koupel použijte: 3 kapky každého z těchto olejů : jasmínového oleje, levandulového oleje, oleje ze santalového dřeva, a ylang ylang oleje.

( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)

Aromaterapie k Meditaci

Aromaterapie je účinný prostředek jak prohloubit a rozšířit zkušenost z Meditace. Napříč historií používali spirituální adepti rostlinné oleje aby si zvýšili své vibrace a pomohli si připravit se na svoji spirituální praxi.

Esenciální oleje pomáhají energetickým centrům vyčistit kontaminované bujné myšlenkové formy v energetickém informačním poli, i když to někdy může být boj uklidnit svoje myšlenky a přejít do ticha.

Santalové dřevo se používá po tisíce let na tuto spirituální potřebu. Velmi Vám pomůže sepřipravit před Meditací, když si olej ze Santalového dřeva natřete na adžnu, hruď nebo pod nosní dírky.

Na vyčištění informačního energetického pole a energetických center vám pomůže, jestliže budete aplikovat olej ze smilky tuhé na chodidla před meditací, bude to mít fantastický efekt. Když jsou nohy energeticky čisté, snadno se odpoutáte do vnitřního světa.

Jako příprava k meditaci a k energetickému vyčištění vám poslouží levandulový olej na přední a zadní energetické centrum solar plexus, adžnu, a meng mein energetické centrum.

Recepty co před Meditací

Udělejte si koupel s 5 kapkami kadidlového oleje a 7 kapkami myrhového oleje. Pak natřete 2 kapky modrého heřmánkového oleje do obou energetických center solaru plexus aby se vám smrštil a tím se otevřelo čelní energetické centrum.

Když použijete 1 kapku Golden Aromatherapy's Clairvoyance Olej na čelní energetické centrum, to vám rozšíří vědomí.

Abyste si rychle vyčistili nohy, použijte solný peeling s eukalyptovým olejem. Já létám tak vysoko, jako nikdy předtím, kdy jsem to nedělal. Tato zkušenost byla nejvíc vzrušující expanze, kterou jsem kdy ve vnitřním světě měl.

K vyčištění mysli a informačního energetického pole si dejte relaxující koupel se 4,4 kg soli a 5 kapkami levandulového oleje, a 5 kapkami tea tree oleje. To vám pomůže navodit ticho.

Relaxující solný peeling se šalvějovým olejem nebo olejem ylang ylang také očišťuje. Nezapomeňte vydrhnout také přední a zadní solar plexus několikrát, v případě, že máte pouze sprchu.

K relaxaci mysli a hlubší Meditaci použijte 2 kapky Růžového Oleje na Adžna, a přední a zadní Solar plexus .


Recept proti celulitidě

Solný peeling na odstranění celulitidy: přidejte 3 kapky každého z těchto olejů : eukalyptový, olej ze svaté bazalky/Tulsi/, jalovcový olej, citronový olej, pomerančový olej, olej z červeného grapefruitu, rozmarýnový olej, mandarinkový /tangerine/ olej, tea tree olej, a 236 g instantního kafé. To vše smícháte s 2,2 kg soli. Používejte 3x týdně po dobu 4 týdnů.

Solný peeling na odstranění celulitidy: přidejte 3 kapky každého z těchto olejů : eukalyptový, olej ze svaté bazalky/Tulsi/, jalovcový olej, citronový olej, pomerančový olej, olej z červeného grapefruitu, rozmarýnový olej, mandarinkový /tangerine/ olej, tea tree olej, a 236 g instantního kafé. To vše smícháte s 2,2 kg soli. Používejte 3x týdně po dobu 4 týdnů.

Každý den si vetřete 5 kapek oleje z růžového grapefruitu a 5 kapek citronového oleje do chodidel.


Recept proti Hmyzu

Aromaterapie na repelenty proti hmyzu, mravencům, myším, termitům, štěnicím a jinému dotěrnému hmyzu. 

Proč používat nebezpečné, toxické prostředky na odpuzení hmyzu, když můžeme použít aromaterapeutické prostředky ?

Tyto oleje můžeme nakapat do smotaného hadříku do kuličky, nebo je nasprejujeme smíchané s vodou kolem domu. Můžeme je použít i neředěné.

Osobní recept proti hmyzu 

Smíchejte 25 kapek peppermintového oleje a 26 kapek mátového oleje do 120 ml vodky nebo vody a vysprejujte okolí vašeho domu, až po hranice pozemku.Citronelový olej, levandulový olej, olej z citronové trávy, a peppermintový olej působí jako repelent na komáryLevandulový olej působí jako repelent proti můrám.
Pomerančový olej likviduje termity. Mnoho profesionálních sprejů proti termitům obsahuje pomerančový olej.
Mouchy odpuzuje levandulový olej a peppermintový olej.
Blechy odpuzuje levandulový olej, peppermintový olej, a mátový olej. 
Vši odpuzuje olej z cedrového dřeva, peppermintový olej, a mátový olej.
Klíšťata odpuzuje olej z citronové trávy a šalvějový olej.
Peppermintový olej je univerzální proti všem drobným škůdcům. 
Jako univerzální sprej proti všemu hmyzu použijte směs ve spreji vytvořenou ze 120 ml vodky a : každého oleje po 20 kapkách : peppermintový olej, olej z citronové trávy, hřebíčkový olej, skořicový olej, a levandulový olej. Touto směsí nasprejujte matrace postele, rošt pod matrací a povlečení. V extrémních případech použijte směs olejů v neředěné formě.


                                                                            ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)

                                                                  Citronelový olej

                                                                  Hřebíčkový olej

                                                                  Levandulový olej


           Olej z citronové trávy, Pepermintový olej, Šalvějový olej, Mátový olej

Nastříkejte jeden nebo směs více těchto olejů kolem zdí, ve skříních, WC a kolem pozemku.

Oleje můžete aplikovat přímo do hnízd, sítí a mravenišť, Tyto oleje okamžitě zruší jejich párty.!

Pepperminový olej a mátový olej odeženou mravence a myši. Použijte čisté oleje kolem dveří, oken a kdekoliv vidíte mravence, že se rozlézají.

Moje žena si všimla rozlézající se mravence v našem domě. Okamžitě jsem udělal zátah peppermintovým olejem, říkám "Koukněte se na tohle, miláčci!" a rozprášil jsem několik kapek peppermintového oleje na přepážku a kolem zdí a viděl jsem je pádit přes kopec ! Později to moje žena komentovala "Je, dobrý Bože, mravenci jsou pryč!"

                                    ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)

Recepty na slané pealingy

Jak udělat a používat solný peeling

Rychlá technika jak se zbavit špinavé energie je aplikovat klasický solný peeling. To pomůže vyčistit ne jenom spirituální tělo, ale i mentální, emocionální, a také fyzické tělo. Můžete použít solný peeling pro jeho vynikající čistící efekt po normální koupeli.!

Mějte tuto aromaterapeutickou směs na peeling u vany / sprchy/ abyste ji použili ráno a večer po sprše. To rozvibruje vaše tělo a budete se cítit super lehcí! 

                        Osobní recept na Solný peeling

Nasypte 11 kg jemné stolní soli do velké mísy nebo krabice, uhlaďte tenkou vrstvu soli na dně mísy a přidejte : 30 kapek levandulového oleje, 10 kapek tea tree oleje, 20 kapek oleje ze smilky tuhé, a 10 kapek jojoba nebo mandlového oleje a dobře smíchejte tyto oleje v rukách.

Vstupte do sprchy a namočte tělo. Stoupněte si vedle tekoucí vody, nebo ji zastavte. Naberte hrst soli a začněte na vrcholu hlavy. Jemně vtírejte sůl do hlavy, krčního energetického centra, těla, speciálně do solaru plexus energetického centra, zad a beder, a pak do základního energetického centra, perinea, center nohou a chodidel. Nechte sůl na těle ½ minuty a pak se osprchujte. Solný peeling použijte 3x na solar plexus. Vydrhněte si chodidla a zopakujte celý postup od začátku ještě jednou.

Léčitelé, maséři a zdravotní profesionálové by jistě nebyli rádi kontaminovaní na jejich rukou, prstech a pažích, proto jim doporučujeme solný peeling používat při jejich práci.

Tyto silné koupelové směsi s použitými oleji, vyzařují převážně zelenou a fialovou energii. Tea tree olej obsahuje ještě mnoho zeleného světla. Levandulový olej obsahuje fialové světlo. Olej ze smilky tuhé obsahuje spoustu zeleného světla a ještě trochu oranžového světla.

Jako přídavek ke shora uvedeným receptům můžete ještě přidat jeden nebo všechny tyto oleje : olej z modrého heřmánku, jasmínový olej, levandulový olej, Neroli olej, růžový olej, olej ze santalového dřeva, a ylang ylang olej.

Aromaterapie na energetické vyčištění prostoru

Chtěli byste si vyčistit a přidat energii do vašeho domu nebo kanceláře? Kanceláře a byty obsahují stresovou energií kterou vyzařují její obyvatelé. Prostory a židle mohou mít energetickou kontaminaci od těch, kdo se pohybují ve společných prostorách. Pokaždé když navštívíme našeho účetního, intuitivně cítíme strach a stress klientů, speciálně na židlích.

Dům a jeho stěny obsahují zbytky od předchozích nájemníků. Prostory si ponechávají zbytky emocí, které zde lidé cítili. To zahrnuje i negativní zbytky energií po hádkách, zlobě a smutku, které zde byly uloženy.

Aromaterapie pomáhá snadno odstranit tyto negativní energie esenciálními oleji.

Golden aromatheraphy nabízí speciální sprej se jménem Ananda Sprej, který můžete nastříkat doma, v hotelovém pokoji nebo v autě. Tento sprej efektivně vyčistí prostor od starých energií po předchozích lidech.

Osobní recept na vyčištění prostoru

Když navštívíte někoho v nemocnici, může vás tělo začít svědit od negativních nebo smutných emocí, kterými je tento prostor naplněný.

Doporučuji připravit tuto směs : 20 kapek levandulového oleje, 20 kapek tea tree oleje, a 20 kapek šalvějového oleje do 120 ml vodky nebo vody. Tuto směs nasprejujte v domě nebo místnosti abyste odstranili energii stresu a kontaminace.

                                                                              ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)

Osobní Recept Na Jasnovidnou Koupel

Smíchejte 4,4 kg soli a 5 kapek heřmánkového oleje, 5 kapek Clairvoyance Oleje, 3 kapky oleje ylang ylang a 4 kapky šalvějového oleje.

Pak použijte 1 kapku Clairvoyance Oleje nebo heřmánkového oleje na čelo, a 2 kapky růžového oleje na přední energetické centrum solaru plexus.

Nepoužívejte tyto techniky před řízením vozidla, nebo před činností, která vyžaduje pozornost, neboť se vám zaktivují horní energetická centra a nebudete uzemnění. Můžete zakusit pocit snění.

Použijte: 2 kapky oleje pačuli, 2 kapky Prosperity Oil, nebo 2 kapky rozmarýnového oleje na chodidla nohou, abyste se zakořenili do země po této seanci.

                                                                              ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)


Vlastní recepty

Aromaterapie osobní recept - na odstranění energie zloby

Nejrychlejší způsob jak se zbavit energie zloby je aktivovat adžna energetické centrum. Tato aktivace automaticky smrští přední a zadní solar plexus, a špinavá energie vystříkne ven. Aplikujte 2 kapky levandulového oleje na každé energetické centrum:  adžna, přední a zadní solar plexus, pupeční, játra, a meng mein energetické centrum abyste pomohli regulovat vztek.

   (citace z knihy Goldenaromatherapy autor Rocky Patel)

Použijte 3 kapky čistého Růžového oleje na pupeční energetické centrum. Milující růžová energie plyne z pupku do meng mein, ochlazuje tato energetická centra, pomáhá regulovat solar plexus během emocionálního výbuchu, a otevírá srdeční energetické centrum. Je to fantastické! Člověk může cítit explozi růžového světla, které zaplavuje informační pole energií lásky. Dejte 1 kapku růžového oleje na adžnu, krční, játra, meng mein, a přední a zadní srdeční energetické centrum.

Ylang ylang  olej obsahuje spoustu fialové energie a rychle pomáhá uklidnit emoce.

Použijte 1 kapku oleje santalového dřeva na adžnu, přední a zadní solar plexus energetická centra; to vám zvedne náladu.

Použijte 1 kapku oleje Neroli na adžna, krční, srdeční, a solar plexus energetické centrum. Neroli olej je jeden z mých nejoblíbenějších; jeho vůně je delikátní!

Použijte 1 kapku jasmínového oleje na energetická centra : korunní, adžna, krční, přední a zadní solar plexus. Tento olej obsahuje mnoho barev, které transformují zlobu.

Jedna cesta která pomáhá rozložit zlobu a energii stresu je použít Ananda Sprej na přední a zadní solar plexus, a přední a zadní srdeční energetické centrum, nebo použít 1 kapku Ananda směsi olejů na přední a zadní solar plexus, a přední a zadní srdeční energetické centrum. Obě tyto směsi obsahují velmi mnoho milující zelené, fialové, elektricky fialové a růžové energie a také léčící požehnání. Tyto spreje a oleje slepí trhliny v ochranných mřížkách energetických center.

Pomůže to těm, kteří nechtějí aplikovat 1 kapku každého z těchto olejů : růžový olej, levandulový, a ylang ylang 4x týdně na zadní energetické centrum srdce.


Nabízí se jeden velmi rychlý způsob jak zklidnit energetická centra, použít 2 kapky heřmánkového oleje na energetická centra :přední a zadní Solar plexus. To zklidní mnohem rychleji emocionální tělo!


Jestliže si dáte slanou koupel s 10 kapkami ylang ylang oleje, nebo Amanda olejovou směs, nebo 5 kapek růžového oleje, to je velmi efektivní způsob jak vyčistit energetická těla, energetické informační pole, a éterická těla. Hned se budete cítit mnohem čistější a lehčí.

Používejte tyto oleje v průběhu dne, dokud negativní emoce nebo myšlenky nezmizí. Já sám se v průběhu každodenních událostí stříkám Ananda Sprejem, používám růžový olej, santalový olej a levandulový olej. Tento jednoduchý způsob odstraní nechtěné emoce a dovolí mi pracovat bez stresu.


Aromaterapie osobní recept - na odstranění energie strachu


Inhalujte pomerančový olej přímo z lahvičky.

Vetřete 3 kapky Neroli oleje mezi palec a ukazováček, to je akupresurní místo solar plexu.

Aplikujte 3 kapky heřmánkového oleje na energetické centrum solar plexu.

Aplikujte 1 kapku obou olejů : levandulový olej a ylang ylang mezi palec a ukazováček.

Aromaterapie osobní recept - jak podpořit odpuštění.

Použijte heřmánkový, nebo růžový olej oba obsahují silnou modrou, fialovou a růžovou energii, které utiší potlačený vztek a rozhořčení.

Tyto oleje můžeme použít hned po zážitku, který způsobil pocit vzteku, protože tyto energie by se eventuálně mohly změnit na ne-odpuštění, což může způsobit zdravotní problémy.

Poté co použijete tyto oleje, pocit zloby se rychle rozpustí a odejde. Tyto modré a růžové energie přetransformují špinavé červené energie a uklidní zlobu.

Vetřete 1 kapku růžového nebo heřmánkového oleje mezi palec a ukazováček, nebo na přední a zadní energetické centrum solar plexu, pupeční, a zadní srdeční centrum.

Když používáte tyto oleje pravidelně, odstraní zlobu a ne-odpuštění, které možná nosíte spousty let.

Golden Aromatheraphy nabízí směs odpuštění, která obsahuje růžový olej, heřmánkový olej a jiné esenciální oleje, které pomůžou odstranit zlobu a ne-odpuštění. To je požehnaná směs.

                                                                      ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)


Osobní recept na otimální krevní tlak

 

Aromaterapie na zdravý krevní tlak

Energie stresu na energetickém centru solar plexu se může nahromadit a způsobit, že meng mein a zadní srdeční energetické centrum se abnormálně zvětší a ucpe. Může se stát, že tato situace způsobí hypertenzi nebo vysoký krevní tlak. Je důležité udržovat centrum solar plexus čisté, aby se udržel zdravý krevní tlak.

Vztek a rozhořčení může rovněž ucpat energetické centrum solar plexus; špinavá červená energie může ucpat solar plexus, meng mein, a srdeční energetické centrum.

Jestliže používáte oleje které mají hodně modré energie, ovlivní energetické centrum meng mein, které ho reguluje a čistí. Tento účinek pomůže udržet zdravý krevní tlak. Oleje, které obsahují růžovou energii, pomohou, aby se solar plexus stáhnul a v té stejné chvíli se rozšíří srdeční centrum. Růžová energie pomáhá přetransformovat vztek a negativní emoce, které ucpávají energetická centra.

                  ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)


Dejte 20 kapek levandulového oleje, 5 kapek heřmánkového oleje, a 5 kapek růžového oleje do 2,2 kg soli, a použijte denně tento solný peeling na energetické centrum : přední a zadní solar plexus abyste zredukovali stres, který se zde usadil a aby se nehromadil.

Vetřete 3 kapky růžového oleje a 3 kapky heřmánkového oleje na energetické centrum zadní srdeční, solar plexus, meng mein, a pupeční, abyste pomohli udržet zdravý krevní tlak.

                               ( Citace z knihy GoldenAromatherapy autor Rocky Patel)

Aromaterapie na lásku a romanci

Sem vložte podnadpis

Tady je několik nejdůležitějších olejů pro lásku a romanci.

Jasmínový olej

Olej z citronové trávy

Neroli olej

Pačuli olej

Pepermintový olej

Růžový olej

Olej ze santalového dřeva

Ylang ylang olej

Některé oleje, jako jsou jasmínový olej, růžový olej, a olej ze santalového dřeva vydávají podobné vůně a feromony, sexuálně atraktivní látky vydávané lidmi. Esenciální oleje vycházejí ze sexuálních orgánů rostlin, což jsou olejové žlázy.

Tyto oleje pomáhají relaxovat tělo a rozšíří se až k srdečnímu energetickému centru , což pomůže přivábit protějšek. Jestliže používáte tyto oleje, budete přitahovat potencionálního partnera růžovým světlem, které vyzařujete. Tajemství všech olejů lásky je, že vyzařují obrovské množství růžového světla. Natřete si je na srdeční energetické centrum a na zápěstí. Noste tyto oleje sebou, natřete si je ráno, v poledne a večer.

Ve svém arzenálu musíte určitě mít růžový olej, jasmínový olej a olej ze santalového dřeva. Tyto oleje pomohou regulovat energetické centrum solar plexus a rozšířit srdeční energetické centrum. To vás pro ostatní velice zatraktivní.

      Aromaterapie - aplikace pro lásku a romanci

Užívejte aromaterapii inhalujte 5 kapek růžového oleje a 8 kapek levandulového oleje.

Používejte sprej s růžovou vodou. Ta vydává růžovou energii. Růžová podporuje odpuštění a pomáhá přetransformovat vztek na lásku. Když přejde odmítání na odpuštění a emoce zloby jsou odplaveny prochází přes vás, k vám a do vás láska.

Levandulová voda ve spreji voní velice příjemně, čistí emoce a uklidňuje.

Růžová a levandulová voda pomáhá odstranit bloky na srdečním energetickém centru.

Používejte tyto oleje a v modlitbách proste, aby z vás byly odstraněny všechny emocionální bloky ve vašem partnerském životě.

V arabských zemích během svatby používají ženy růžový olej, jasmínový olej a neroli olej, a ženich používá růžový olej a santalový olej aby se mezi nimi prohloubilo romantické spojení.

Kleopatra spotřebovala enormní množství růží, jejichž okvětní lístky nechala rozhazovat do výše kolen. Růžemi a růžovým olejem sváděla mnoho mocných mužů včetně Marka Antonia.

V Kámasútře se probírají afrodisiakální oleje přes učení. Stará indická ajurvédská tradice začleňuje erotické masáže s použitím jasmínového oleje, oleje pačuli, růžového oleje a santalového oleje. Více na toto téma v kapitole 10 láska a romance.

Golden Aromatherapy nabízí směs Ananda Olej, Požehnaný olej, a Kama Sutra Olej, které jsou skvělé na lásku a romanci. Vždycky si uvědomte, že přijímáte Božské energie v olejích před tím, než je použijete a také když je používáte.

Jasmínový olej
Jasmínový olej

Tyto smyslové oleje jasmínové, růžové, oleje ze santalového dřeva a ylang ylang olej poskytují velmi hluboký romantický zážitek. Tyto oleje obsahují obrovské množství růžové a fialové energie. Mohou pomoci vyléčit emocionální bloky v srdečním energetickém centru. Během koupele se modlete a proste, aby všechny vaše emocionální bloky v lásce byly odstraněny.

Připravte koupel pro vašeho partnera. Jestliže je vaše vana dost velká, můžete si oba užívat tuto radost. Předtím než vstoupíte do koupele se modlete k andělům lásky aby vás vyléčili a požehnali vaší lásce a romanci.

Aromaterapie - osobní recept na romanci

Užijte 2 kapky bulharského růžového oleje na srdeční energetické centrum, aby se automaticky zvětšila jeho velikost.

Natřete 2 kapky růžového oleje mezi palec a ukazováček, abyste odstranili stress a zvětšilo se vaše srdeční energetické centrum.

Vetřete 2 kapky levandulového oleje nebo 2 kapky růžového oleje na srdeční energetické centrum, aby jste odpustili bývalým milencům, kteří vám ublížili a poproste o odpuštění všechny vaše bývalé milence, kterým jste ublížili vy.

Přidejte 30 kapek levandulového oleje, 5 kapek růžového oleje, 5 kapek jasmínového oleje, a 5 kapek oleje ze santalového dřeva do 120 ml čisté vody nebo vodky, a nastříkejte tuto směs na povlečení v posteli pro romantický zážitek.

Natřete si 3 kapky jasmínového nebo levandulového oleje na zápěstí předtím a během vašeho romantického setkání abyste byli relaxovaní a stimulovali sebe a partnera.

Následující recept může být použit do rozprašovače, se 120 ml vodky, nebo do 30 ml základního oleje na masáž a nakonec na romantickou koupel s přídavkem 1 kg soli.

Romance

Smíchejte 3 kapky každého z následujících olejů: santalového, růžového, jasmínového, Neroli, levandulového, ylang ylang, bílého lotosu, a 5 kapek požehnaného oleje /ze Zlaté aromaterapie/.

Amorův šíp

Smíchejte 4 kapky růžového, 2 kapky citronové trávy, 3 kapky jasmínového, 1 kapku pačuli, 2 kapky bergamotu, 2 kapky pomerančového, a 5 kapek levandulového oleje.

Sladká Romance

Smíchejte 2 kapky růžového oleje, 4 kapky oleje ze santalového dřeva, a 5 kapek levandulového oleje.

Olej vášně
Smíchejte 2 kapky bergamotového oleje, 1 kapku oleje z černého pepře, 1 kapku pačuli, a 2 kapky oleje ze santalového dřeva.
Romance olej

Smíchejte 5 kapek ylang ylang oleje, 3 kapky oleje ze santalového dřeva, a 3 kapky pačuli oleje.

Olej svádění

Smíchejte 3 kapky růžového oleje, 2 kapky oleje šalvěje, 3 kapky oleje ylang ylang, a 5 kapek oleje ze santalového dřeva.

Olej lásky

Smíchejte 3 kapky růžového oleje, 5 kapek oleje ylang ylang, 3 kapky oleje z černého pepře, 3 kapky Neroli oleje, 4 kapky jasmínového oleje, a 5 kapek levandulového oleje.

Směs něžnosti

Smíchejte 2 kapky gerániového oleje, 2 kapky oleje z cedrového dřeva, 3 kapky ylang ylang oleje, a 3 kapky levandulového oleje.

Nápoj lásky č.9 /nepije se/

Smíchejte 3 kapky muškátového oleje, 5 kapek jasmínového oleje, a 3 kapky růžového oleje.

Směs lásky

Smíchejte 6 kapek růžového oleje, 6 kapek oleje ze santalového dřeva, 6 kapek růžového oleje, 6 kapek Neroli oleje, a 6 kapek levandulového oleje. Aplikujte 

Aromaterapie na - fyzické nemoci

Na astma, používejte oleje : eukalyptový , rozmarýnový, růžový a tea tree olej. Každý den si dávejte solnou koupel se 3 kapkami každého z těchto olejů : tea tree olej, eukalyptový olej, a rozmarýnový olej. Jestliže se vám oleje zdají silné, můžete kapky zredukovat. Vetřete si 2 kapky čistého růžového oleje na hruď, přední a zadní solar plexus, a přední a zadní srdeční energetické centrum. Navíc inhalujte tea tree olej, eukalyptový olej, a rozmarýnový olej, buď samostatně nebo kombinovaně. K nejsilnějšímu efektu dojde, když smícháte 3 oleje a inhalujete.

Jako asistenty na boj s rakovinou, AIDS, nebo leukémií, použijte směsi těchto olejů, každého po 3 kapkách : olej z černého pepře, citronový olej, pačuli olej, olej z cedrového dřeva, růžový olej, olej ze santalového dřeva, olej ze smilky tuhé / spikenard/, olej z heřmánku, kadidlový olej. Tyto oleje vtírejte do klenby a paty nohou. Opakujte 3x týdně.

Pro pomoc těm, kdo má diabetes, použijte 3x týdně 5 kapek levandulového oleje na přední a zadní solar plexus a přední a zadní energetická centra sleziny. Na každé chodidlo 3 kapkami oleje ze svaté bazalky /tulsi/ si natírejte chodidla.

Na pomoc při bolesti hlavy vetřete 1 kapku levandulového oleje na každý spánek, adžna, a na přední a zadní energetické centrum solar plexu. Divoký a modrý heřmánek má mnoho modré energie. Vmasírujte 1 kapku mezi palec a ukazováček na obou rukou. To pomůže odstranit bolest hlavy z migrény i ze stresu.

Na bolest hlavy způsobenou hormonální nevyrovnaností použijte olej geranium. Inhalujte, nebo vetřete do nohou nebo zad. Vetřete 1 kapku mezi palec a ukazováček na každé ruce.

Na nachlazení, kašel a dýchací potíže si udělejte koupel, do které přidáte 7 kapek eukalyptového oleje a 3 kapky tea tree oleje, a po koupeli si namažte chodidla 10 kapkami citronového oleje, to vám podpoří imunitní systém.

Oleje proti zánětu

Tyto oleje jsou proti zánětu : olej z černého pepře, heřmánkový olej, hřebíčkový olej, eukalyptový olej, grapefruitový olej, jalovcový olej, levandulový olej, citronový olej, olej z citronové trávy, olej ze santalového dřeva, a rozmarýnový olej.

Aplikujte jeden nebo vice olejů a natřete jimi postižené místo, podle potřeby. Tyto oleje se nemusí ředit, jeden nebo víc olejů smíchejte s jojoba olejem.

Otoky jsou většinou způsobené usazováním krystalků z moči v kloubech. Pečlivá detoxikace může rychle pomoci odstranit otoky. Citronový a grapefruitový olej můžou rychle pomoci s detoxikací. Tyto oleje obsahují energie a chemické látky, které odstraní bolest svalů a kloubů.

Abyste si pomohli při problémech s artritidou, použijte 5 kapek heřmánkového oleje na kostrč a na bolavé klouby. Každý olej použijte samostatně, nebo ve směsi. Tyto oleje jsou silný lékem na pomoc k odstranění bolesti a otoků, způsobených artritidou.

Oleje proti celulitidě

Esenciální oleje, jako jsou citron, růžový grapefruit, pomeranč, a peppermint již pomohly mnohým ke zhubnutí. Tyto oleje pomáhají detoxikovat buňky v těle, tak, že odstraní toxiny. Pak může tělo zpracovat uskladněný tuk. Obsažené látky limoneny potlačují chuť k jídlu.

Celulitida je způsobená negativními emocemi a chemickými toxiny, které jsou uloženy v tukových buňkách těla. Esenciální oleje pomohou s detoxikací těchto buněk a odstraní je. Oleje je odstraní přes lymfatický systém. Aplikujte tyto oleje na chodidla nohou.

Osobní recept proti celulitidě

Každý den si vetřete 5 kapek oleje z růžového grapefruitu a 5 kapek citronového oleje do chodidel.

Aromaterapie pro krásu a omlazení pokožky


Esenciální oleje mohou pomoci na minimalizaci vrásek v obličeji. Vrásky způsobuje nahromaděná energie stresu a negativních emocí.

Růžový olej je perfektní pomocník na minimalizaci vrásek, protože přetransformuje ernegii stresu na energii lásky. Růžové světlo obsažené v růžovém olej zvlhčuje pokožku.

Energie a léčivé látky v oleji ze santalového dřeva působí blahodárné na pokožku. Levandulový olej pomáhá odstranit emocionální bolest, uskladněnou ve vráskách na obličeji.

Používáním levandulové vody a růžové vody si odstraníte energie stresu z pokožky a usnadníte zvlhčení pokožky.

Doporučujeme oleje heřmánku, palmarosa a pačuli na omlazení pokožky.

Pro vaši krásu smíchejte 5 kapek každého z těchto olejů : růžový, levandulový, santalový do 30 ml vašeho oblíbeného přírodního krému nebo pleťové vody a používejte je.

Golden aromatheraphy vyrobila také revitalizační krém na obličej Ananda Cream, který obsahuje mnoho blahodárných bylin, stejně jako mnoho esenciálních olejů, včetně levandulového a růžového oleje.  

Jak ovlivňuje negativní spojení pokožku

Golden Aromatheraphy přidává úžasný olej Ananda do Ananda krému, aby se odstranily negativní emoce a negativní spojení. Tato éterická negativní spojení a negativní emoce spotřebovávají naši energii. Mnoho lidí neví, že obličej může být napojen na negativní energii. Tento krém zruší tato negativní spojení i s kořeny.

Tato éterická spojení mohou způsobit znečištění fyzického těla, se kterým jsou spojena. Používáním tohoto krému odstraníte existující energii stresu a zabráníte, aby se neuložil nový stres, který jste načerpali během dne.

Odstranění těchto negativních energií může předejít novým vráskám, zrovna tak jako nemocem. Energie a barvy obsažené v esenciálních olejích, které používáme v těchto výrobcích jsou založeny na energetickém omlazení obličeje, které odstraňuje negativní energii a odvedení nastřádaného stresu z obličeje. Růžová, zelená, fialová a zlatá energie z esenciálních olejů pomáhají pokožku uklidnit, vyhladit a učinit ji vláčnou.

Esenciální oleje pomohou z vyzrálé pokožky odstranit vrásky, nebo je minimalizovat, takže pleť vypadá mladší. Tyto produkty jsou určené pro všechny typy pleti včetně miminek.

Ananda krém je ideální jako krém na obličej a tělo, vzhledem k tomu že vyživuje velmi suchou pokožku.

Aromaterapie na péči o vlasy

Abyste omladili a posílili vaše vlasy, přidejte esenciální oleje na váš kartáč na vlasy a vykartáčujte si je.

Přidejte 4 kapky některého z těchto esenciálních olejů do vašeho kartáče na vlasy: bergamotový olej, jasmínový olej, levandulový olej, citronový olej, pačuli olej, pepermintový olej, nebo olej ylang ylang.

Pro uklidnění vaší pleti po holení, se můžete nastříkat levandulovou nebo růžovou vodou. Tyto vody z esenciálních olejů mají okamžitý chladící a zvlhčující účinek na pleť. Po holení to skvěle působí.