Speciální Esenciální Oleje
Požehnaná směs, Prosperita, Jasnozřivost 

 Esenciální směs olej Prosperita 

Směs Prosperity Oil a Prosperity sprej, který si můžete z této esence vyrobit uživateli posiluje prosperitu a hojnost tím, že vyčistí a aktivuje základní energetické centrum. To vám pomáhá vylepšit finance a zaujmout vaše klienty. Prosperity Olej směs - obsahuje červenou a žlutou energii, což jsou barvy prosperity. Už jsme slyšeli mnoho příběhů o úspěchu lidí, používajících náš Prosperity Olej 

                      Směs Prosperity        15ml..........................................845kč


           Esenciální olej Požehnaná směs 

Skvostná vůně Požehnaného oleje. Namíchaná směs éterických olejů je jedinečná. Rocky Patel neprozradil  z jakých olejů se Požehnaná směs skládá. 

                     Požehnaná Směs - Bliss Oil      15ml......................................................1 268Kč

Esenciální Olej Jasnovidnost


Aromaterapie na Jasnovidnost

Jasnovidnost znamená jasné vidění, to co vidíme není zamlžené ani ovlivněné negativními formami myšlení, nebo špínou v našich energetických centrech a našem energetickém informačním poli. To by bylo jako dívat se přes špinavé okno.

Jak se připravit na jasnovidnost

Nasprejujte se směsí z 10 kapek heřmánkového oleje, 20 kapek oleje ylang ylang , 10 kapek růžového oleje, a 30 kapek levandulového oleje , smíchejte se 120 ml vodky nebo vody.

Osobní recept na jasnovidnou koupel

Smíchejte 4,4 kg soli a 5 kapek Heřmánkového oleje, 5 kapek Clairvoyance Oleje, 3 kapky oleje Ylang Ylang , a 4 kapky Šalvějového oleje.

Pak použijte 1 kapku Clairvoyance Oleje nebo Heřmánkového oleje na čelo, a 2 kapky růžového oleje na přední energetické centrum solaru plexus.

Nepoužívejte tyto techniky před řízením vozidla, nebo před činností, která vyžaduje pozornost, neboť se vám zaktivují horní energetická centra a nebudete uzemnění. Můžete zakusit pocit snění.

Použijte 2 kapky oleje Pačuli, 2 kapky Prosperity Oil, nebo 2 kapky Rozmarýnového oleje na chodidla nohou, abyste se zakořenili do země po této seanci.


                            Olej Jasnovidnost    15ml .................................................... 1 950 Kč